یه فیلم درام با موضوع زندگی یک شخص و رابطه اش با پدر و برادرش و کارش و زنش و اینا

بعضی فیلما هستن، وقتی ساخته میشن میگی چرا کارگردان چنین فیلمی ساخته، هدفش واقعا چی بوده؟وقتی فیلم داشت تموم میشد با خودم گفتم ازین فیلمای قدیمی، قدیما ازین فیلمای بیخود میساختن، بعد یهو سالش رو گفتم ببینم، دیدم زده 2016 واقعا چرا کارگردان توی سال 2016 چنین فیلمی بسازه؟

داستان یه خانواده شامل یه پدر و دو پسرش که یکی زن و بچه داره و یکی دیوونه است میشه و چندتا خانواده دیگه که توی ازین کانتینر ها فکر کنم اسمشو درست گفتم در وسط یه صحرا زندگی میکنن

پدر جوری اینارو بزرگ کرده که خرجشونو از راه ی در میارن و راضی هم هستن

ولی این پسر وقتی زن و بچه گرفته ازین قضیه راضی نیست و میخواد بچه اش مدرسه بره و تحصیل کرده بشه و مثل اینا ی نکنه

مخصوصا زنش این قضیه رو میخواد 

و این باعث میشه جنگی بین زن و پدر شروع بشه

و خب پسر هم این وسط گیر کرده و هر دو طرف رو میخواد راضی نگه داره

فیلم جوری پیش میره که تو از فیلم بودن میای بیرون و میشینی قضاوت کردن و میگی این باید اینکار رو میکرد و اون باید اونکار رو میکرد

و آخر فیلم اتفاق غمگینی میوفته و پسر به زندان ابد میوفته و زن و پدر و بچه تنها میمونن

و در اخر به پسرش نصیحت میکنه زندگی خوبی داشته باش

تابلو ترین جوابی که به کل فیلم هست اینه که خب خودت زندگی خوبی رو پیش میگرفتی و روش خیلی بهتری رو پیش میگرفتی که این وضع پیش نیاد

و واقعا نمیفهمم فیلم چی میخواد بگه

اشتباه خیلی تابلویی در حال انجام که خب اخر خوبی هم نداره

شاید به اونایی که اینجوری هستن میخواد بگه اینجوری نباشین

و خب بازم بنظرم روش درستی رو پیش نگرفته

باز شاید کسی دیگه ای این فیلم رو ببینه و روش تاثیر خوبی بذاره ولی بنظرم خیلی فیلم چرتی بود ولی همینکه تو رو از فیلم بودن خارج میکنه نشون میده کارگردان حرفه ای و هنرمندی داره ولی خب انتخاب ضعیفی کرده.

نظر شخصی در مورد فیلم trespass against us 2016

نظر شخصیم در مورد فیلم The Prestige 2006

نظر شخصیم در مورد فیلم Patton 1970

نظر شخصی در مورد فیلم Thor Ragnarok 2017

فیلم ,رو ,خب ,پیش ,پدر ,یه ,زن و ,و بچه ,پدر و ,رو پیش ,بشه و

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

store-shop درخواستی|دانلودفیلم|دانلودسریال|دانلودموزیک دانلود عکس پس‌زمینه رشد کسب و کار با 7 تکنیک قدرتمند مای دراما معرفی کالا فروشگاهی مطالب اینترنتی دانلود موزیک جدید ایرانی اسلام آباد جوان اینورتر یاسکاوا